Mikromobilność to my!

Łączymy ludzi i miejsca w jak najlepszy, szybki, tani i przyjemny sposób.

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą z młodym, ambitnym i zgranym zespołem, który codziennie dba o zadowolenie i komfort naszych użytkowników. Stawiamy na ekologię i zdrowy tryb życia.

 

Z naszą firmą za pomocą swojego telefonu komórkowego możesz wynająć hulajnogę elektryczną oraz wkrótce inne pojazdy elektryczne na minuty. Naszym celem jest sprawić aby poruszanie się po polskich miastach było nie tylko szybkie i sprawne ale przede wszystkim przyjemne!

 

Kontakt z nami odbywa się drogą e-mailową pod adresem [email protected]. Wszelkich informacji uzyskasz również za pomocą infolinii (24h) pod numerem 697 007 700!

Pobierz już teraz i zacznij śmigać razem z innymi!

Aktualnie w naszej ofercie znajdują się elektryczne hulajnogi dostępne na terenie Gdyni, Sopotu, Gdańska, Torunia oraz Katowic. Wkrótce zawitamy do dalszych Miast i Państw.

Serwis LOGO SHARING pracuje 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, aby w szybki i sprawny sposób serwisować hulajnogi oraz wymieniać rozładowane akumulatory.

 

Obecnie jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która kierując się zasadami Unii Europejskiej rekomenduje użycie hulajnogi w ten sam sposób, jak używanie roweru.

 

Wypożyczenie naszych hulajnóg pozwoli Ci w łatwy i przyjemny sposób poruszać się po ulicach miasta, odkrywając nieznane Ci miejsca. Hulajnogą LOGO SHARING nie stoisz w korkach i nie płacisz za parkingi, a przede wszystkim nie zanieczyszczasz środowiska!

MIKRO MOBILNOŚĆ za pomocą LOGO to nowy, ekologiczny, czysty i wspaniały styl życia.

Pobierz już teraz i zacznij śmigać razem z innymi!

DBAJ O KRAJ.

DBAJ O KRAJ.

DBAJ O KRAJ.

LOGO-SHARING © 2019 COPYRIGHT